Sayfa

Hakkımızda

Firmamız, 1999 yılından bu yana Ankara’da faaliyet göstermekte olup karayolları ekipmanlarıkarla mücadele ekipmanlarıiş makinesi ve traktör ataşmanlarıyeraltı çöp sistemlerimini yükleyicilerinşaat makineleri, profesyonel çim saha bakım makineleri,golf arabası gibi konularda imalatitahalat ve satış sonrası hizmet konularında Türkiye genelinde  hizmet vermektedir.

Misyonumuz; Türk sanayisine kaliteli, teknolojik ürünleri en uygun maliyet ile kazandırarak üretimin verimliliğini, işçi ve makine güvenliğini ve yatırımın karlılığını artıracak ürünleri sunmak ve Türk sanayicisinin Avrupa Birliği üretim standart ve kıstaslarına uyumlu olarak ihracatta rekabet gücünün artmasına katkıda bulunabilmektir.

Vizyonumuz; Türk sanayisinde otomasyon, verimlilik, iş güvenliği ve Avrupa üretim standartlarına uyum konularında çözüm sunan ilk isimleri arasında anılmaktır.

Hedefimiz; uyum içerisinde yüksek sinerji yaratabilecek zeki, çalışkan ve günün şartlarına göre üst düzeyde donanım sahibi insan potansiyelini şirketimiz bünyesine çekmek ve güçlü bir ekip olarak ses getiren başarılara büyük bir keyif ile imza atabilmektir.